Kdo jsme?

Klub Paniců je nadnárodní organizace. Hlavní stan se nachází v Plzni, vedlejší stany jsou v Praze, Českých Budějovicích a Karlových Varech.

Stanovy KP Členský průkaz
Hymna KP Kronika KP

Oficiální konference Klubu Paniců

Klub Paniců provozuje pro své členy a příznivce elektronickou konferenci KP-Renci kp "zavinac" kp.cz. Na následujících řádkách je přepis základních informací, získaných přímo z KP-Rence.

Tato konference je oficiální konferencí Klubu Paniců (KP). Slouží výhradně k účelům šíření zásad stanov KP po médiích širokého a dalekého dosahu. Po přihlášení do KP-Rence jste okamžitě v kontaktu se všemi zřízenci KP, fan klubem KP (FKKP) a závislými pozorovateli KP. Jste on-line přítomni zrodu a organizaci nových kulturních, sportovních a společensky prospěšných akcí KP, jinými slovy jste ve středu všeho dění (i ve čtvrtek).

Nemusí pršet, hlavně když KP !

(c)KPright 1998 - 200?